29 листопада – 1 грудня запрошуємо дніпрян на серію заходів Дні фінансової обізнаності

29 листопада – 1 грудня естафету національного проекту Дні фінансової обізнаності переймає Дніпро. Проект організовано Національним банком України, компанією Visa та проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою підвищення фінансової обізнаності. Протягом Днів фінансової обізнаності відбуватимуться цікаві освітні заходи, як для спеціалістів, так і для широкого кола громадськості – школярів, студентів, пенсіонерів.  

Усі події проекту відбуватимуться в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

за адресою: проспект Гагаріна, 26. З 9 до 18 години щодня для всіх бажаючих працюватиме експозиція Музею грошей Національного Банку України та інтерактивні зони безготівкових фінансових технологій Visa.

Дні фінансової обізнаності включають спеціалізовані заходи: воркшопи та тренінги з фінансової обізнаності, тренінги для викладачів економічних спеціальностей ВНЗ, лекції від представників Національного Банку України, VISA, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо монетарної політики, валютного регулювання, гарантування вкладів та інших актуальних тем.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Дізнатися більше www.bank.gov.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии