Карта Дніпра: пошук за назвою або адресою

Немає результатів

Карта Дніпра

Карта Дніпра - це розділ сайту 056.ua, який стане вірним супутником для гостей і жителів міста. Наш путівник приведе вас у місце, яке вам потрібне за лічені секунди. Сервіс охоплює весь Дніпро. Кожну вулицю і будинок добре видно і не забуто. Для детального вивчення місцевості схему можна зробити більшою або, навпаки, зменшити її масштаб.

Зайшовши в розділ можна подумати, що карта являє собою просто картинку. Але ви ж пам'ятаєте, що на нашому сайті нічого просто так не буває? Ми наділили звичайну схему Дніпра багатьма функціями, які працюють для зручності наших користувачів. Праворуч від карти ми розмістили рубрикатор, а в ньому зібрали всі організації, підприємства, заклади та установи міста. Ми класифікували їх за видами послуг і товарними групами, які вони пропонують. Якщо вибрати будь-який заклад зі списку, то його місце розташування буде вказано на схемі.

Пошук можна здійснити і за рядком, розташованим над картою. Наш сайт дає змогу знайти підприємство, знаючи тільки його назву. Ви отримаєте і повну адресу організації та її місце розташування. Місто наше велике, але ми допоможемо вам швидко в ньому орієнтуватися, витрачати мінімальний час на дорогу та обирати оптимальний маршрут пересування. Наш сайт завжди працює для дніпрян, але особливо він стане в нагоді гостям міста.

Показати