• Головна
  • Нікополь у жалобі: місто прощається з жертвами ворожої атаки
16:14, Сьогодні

Нікополь у жалобі: місто прощається з жертвами ворожої атаки

Сьогодні у жалобі й Нікополь.

Уже другий день жалоби на Дніпропетровщині за день і другий за цей місяць у Нікополі. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.

Місто прощається з трьома людьми, життя яких обірвала ворожа атака. Російський безпілотник убив:

  • 70-річного чоловіка;
  • двох жінок 44 і 47 років.

Росія цілеспрямовано тероризує мирних людей. Це черговий воєнний злочин проти цивільного населення. Уся Дніпропетровщина схиляє голову в скорботі за загиблими нікопольцями.

Співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваш біль. Світла пам’ять усім невинним жертвам російської агресії", - написав Ганжа

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення