• Головна
  • Лежав на узбіччі дороги: у Дніпрі виявили мертвого чоловіка
14:00, Сьогодні

Лежав на узбіччі дороги: у Дніпрі виявили мертвого чоловіка

Лежав на узбіччі дороги: у Дніпрі виявили мертвого чоловіка

У Дніпрі на вулиці виявили тіло чоловіка.

Вранці 24 червня на вул. Велика Діївська перехожі помітили чоловіка, який лежав без ознак життя на узбіччі дороги. На місце викликали поліцію.

Патрульні приїхали та забрали тіло. Видимих тілесних ушкоджень не виявили. Для встановлення точної причини смерті направили на судово-медичну експертизу. Усі обставини з'ясовують

"Померлим виявився чоловік. Його особу вже встановили", - повідомили в районному управлінні поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення