• Главная
  • Малоповерхова забудова стає все популярнішою
Реклама
11:42, 31 мая 2016 г.

Малоповерхова забудова стає все популярнішою

Реклама

Чи варто купувати житло у малоповерховому комплексі?

Зовсім недавно українські будівельні компанії стали пропонувати зацікавленим покупцям малоповерхові житлові комплекси, котрі за дуже короткий проміжок часу стали доволі затребуваним видом нерухомості. Їх головною перевагою є те, що мешканці зовсім по-іншому почувають себе, живучи в такому будинку. Тут поєднано розмірене та спокійне заміське життя з міською впорядкованістю. Незважаючи на це, вартість квартир в малоповерхових будинках нерідко нижча за подібне житло у висотках. У цьому легко переконатись, відвідавши ЛУН.ua, де можна вивчити ціни на новобудови у Львові, Вінниці, Києві та інших містах України.

Малоповерхове будівництво: що це?

До малоповерхових комплексів, як правило, відносять ті, будинки яких не вищі за чотириповерхові. Але ще є досить багато лицемірних забудовників, котрі щоб зацікавити потенційних покупців, відносять до цієї категорії будівлі з п’яти або й шести поверхів. Ще може виникнути така ситуація, коли звівши декілька масштабних висоток, поруч будують ще декілька малоповерхових будинків. Такі варіанти забудов ні в якому разі не можна видавати за малоповерхові житлові комплекси.

Історія розвитку подібних забудов досить цікава та оригінальна. Перші такі комплекси, що включали в себе невисокі забудови, з’явилися на первинному ринку нерухомості в нашій країні ще на початку 2000-х років. Це було досить дороге житло, зорієнтоване на доволі заможних покупців.

Але з часом ситуація почала кардинально змінюватися і малоповерхові комплекси з розряду дорогих перемістилися в сегмент найбільш доступного житла. Основний злам ситуації відбувся під час кризи 2008 року, коли забудовники змушені були замість шикарних віл та таунхаусів пропонувати більш оптимальне за площею житло в малогабаритних будинках.

Малоповерхові житлові комплекси мають цілу низку переваг, найголовнішою з котрих є доволі доступна ціна на квадратні метри. Вартість може знижуватися за рахунок спрощеного циклу будівництва і тому, що треба значно менше оформляти дозвільних документів на проведення робіт.

Обмежена кількість сусідів, невелика кількість автотранспорту у дворах, в квартирах більше світла и сонця – все це створює комфортне середовище для проживання. Ще одна перевага вибору квартири у малоповерховій будівлі – майже повна відсутність ризику недобудови. Кожному зрозуміло, що звести малогабаритний будинок значно швидше і дешевше ніж висотку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...