Леся Українка. Драма феєрія на 2 дії.

  • Режисер-постановник: народна артистка України - Лідія Кушкова
  • Художник:Володимир Миколюк
  • Художник по костюмах: Олена Процька
  • Композитор: Валентина мартинюк
  • Хореограф: Валентина Грекова

В ролях: нар. артисти України: М.Чернявський, Г. Маслюк, Л.Кушкова, В.Чечот, , В.Крачковський; заслужені артисти України.: В.Мойсеєнко, Неля Ніколаєва, М.Постолака, Л.Бєлінська, Ж.Дмитренко, В.Гунькін, П. Кулик; артисти О.Вербова, С.Дрожаков В.Носко, В.Олійник, С.Сушко, Г.Самара та ін..

Сеpед всієї літеpатуpної спадщини Лесі Укpаїнки яскpавою зіpкою виділяється її чудова дpама-феєpія "Лісова пісня", яка є визначним набутком укpаїнської і світової дpаматуpгії, яка не схожа на жодну іншу п'єсу поетеси. В ній втілилася любов поетеси до pідної Волині, її pоздуми пpо невмиpущість духовної кpаси. Вона будить у нас людину, вселяє віpу в те, що пpавда, природність, благоpодство здобудуть пеpемогу над усім лукавим, потвоpним, нелюдським.

В основі головного конфлікту «Лісової пісні» лежить вічна суперечність між високим покликанням людини й тією буденщиною, яка часто руйнує поезію людської душі. Драма переповнена образами, створеними народною уявою і реальними особами. Мавка — дівчина з лісу. Пробуджена до життя весною та грою на сопілці Лукаша, вона оживає. З багатою, щедрою душею прийшла Мавка до людей. Від чистого кохання розквітає та збагачується душа «людського хлопця» Лукаша. Але на перешкоді їхнього щастя стоять буденні людські клопоти, які поступово засмоктують у своє болото Лукаша. Меркне в його душі все прекрасне, властиве його поетичній натурі.

Тривалість вистави: 1 год. 45хв.

Справки по тел.: (056) 778-55-55 (касса), (056) 744-52-35, (056) 744-11-27.