Казковий балет на 1 дію за мотивами казки братів Грімм

Є казки, які надихають творців на створення вистав в різних жанрах та напрямках. Однією з таких стала всіма улюблена казка братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів». Цього разу на сцені нашого театру казка оживе в танці. Наш балет – це історія про кохання, дружбу, чаклунство, про вічну боротьбу добра зі злом.

Балет «Білосніжка та семеро гномів» – це прекрасна можливість провести час в театрі всією родиною. А також познайомити дитину з мистецтвом балету. Унікальна постановка, казковий сюжет, (яскраві акторські образи, віртуозні сольні партії, комічні гноми, забавні звірятка), усім відомі герої та динамічна музика подарують святковий настрій і дорослим, і дітям.

Автор лібрето та хореограф постановник — Андрій Литвинов, народний артист республіки Молдови. З вересня 2019р. він головний балетмейстер Дніпропетровського балету, «Білосніжка та семеро гномів», це друга вистава, яку Андрій Іванович поставив на сцені нашого театру. Він вважає, що наша казка буде цікава, як дітям так і дорослим. Балет поставлено у класичному стилі.