Інтернет – це всесвітня мережа, що об’єднує інформацію по всій землі та є невідлучною частиною життя та роботи сучасних людей, незалежно від роду діяльності.

Все більше підприємців через власні веб-ресурси надають інформацію про товари і послуги, та розкручують свій бізнес через інші джерела завдяки швидкому розвитку сучасних технологій.
Отримання свідоцтва України на знак для товарів і послуг є перше, що необхідно зробити для захисту та розкручування свого бренду, тим паче після отримання свідоцтва, своя торгова марка може мати доменне ім’я ua. До отримання свідоцтва можливо рекламувати свій бренд в глобальній мережі, зареєструвавши сайт інакшим доменом.

Як і в ринкових відносинах, так і в мережі скоюється багато незаконних дій, які шкодять дорогоцінній репутації вашого бізнесу.

Директор ДП «Інтелзахист» Віктор Лещинський радить всім хто розпочинає свою справу або вже має власний бренд потурбуватись не тільки про ріст своєї справи, а й відповідний захист майнової та особливо інтелектуальної власності.

Основною проблемою є доведення провини в мережі Інтернет, тому що порушник може в лічені хвилини прибрати факт скоєння злодіяння зі свого ресурсу.

Для вирішення цього питання, Інтелзахист пропонує свою послугу фіксації web сторінки (screenshot). Через сайт можливо зробити фіксацію веб-сторінки любого сайту з будь-якого місця в будь-який час. Тому, особа яка скоїла злочин не залишиться без покарання в будь якому випадку, як би вона цього не хотіла. Інтелзахист не тільки фіксує порушення, ай надає експертний висновок для подальшого використання.

Вичерпна інформація про скоєння порушення в мережі Інтернет та наданий вечерпний звіт є базою для доказу щодо порушення прав в мережі Інтернет та може бути представлена в суді, для захисту прав, в тому числі і інтелектуальної власності.

Державне підприємство «Інтелзахист» щодня зустрічає випадки неправомірного використання ділової репутації, кіберсквотингу та контрафактної продукції, які супроводжують усі бренди на ринку, як вітчизняні так і закордонні.

Оперативне реагування на правопорушення та намір захистити власні інтереси для кращого захисту свого бренду – це один з головних елементів вдалого розвитку бізнесу, де незамінним та вірним партнером для фізичної чи юридичної особи буде Державне підприємство «Інтелзахист».

Офіційний сайт ДП «Інтелзахист»