• Головна
  • У Дніпрі відбувся Всеукраїнський чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА: які результати
10:00, 20 лютого

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед Молоді та дорослих. Захід зібрав 170 борців із 23 областей країни.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Дніпропетровська команда стала однією з найкращих серед молоді. Загалом наші спортсмени вибороли три золоті, дві срібні та сім бронзових медалей.

У молодіжній команді нашої області взяли участь курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ: Марія Правда виборола друге місце у категорії до 56,7 кг, Олександр Драч – третє місце у категорії до 52,9 кг, Шакерем Гасимов – третє місце у категорії до 120 кг. Завдяки зусиллям спортсменів ДДУВС обласній молодіжній збірній вдалося вибороти друге командне місце.

Також переможні результати показала Криворізька команда школи єдиноборств Рукопашник". "Вона здобула третє місце на чемпіонаті.

Підсумки загально-командного заліку Чемпіонату України 2024 зі змішаних єдиноборств ММА у Дніпрі:

• Серед молоді перше командне місце виборола команда збірна Київської області.
  • На другому місці представники збірної команди Дніпропетровської області.
  • Третіми стали спортсмени збірної Волинської області.
  • Серед дорослих кращими стали знов бійці Київської області.
  • Срібний командний кубок завоювали представники Харківського регіону.
  • Третє місце у спортсменів Волинської області.

Переможці боїв отримали нагороди. Для вітчизняних спортсменів цей чемпіонат став відбірковим етапом на першості Європи та світу, які відбудуться у другій половині 2024 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина