• Головна
  • Можливість зростання біткоїна до $30 тисяч
Новини компаній
09:00, 21 лютого

Можливість зростання біткоїна до $30 тисяч

Новини компаній

У п’ятницю, 17.02, ціна біткоїна нарешті досягла психологічного рівня $25 тис., але не змогла наростити імпульс і впала нижче $23,7 тис. Раптове падіння відбулося після різких заяв представників Федеральної резервної системи США. Якщо ви знаходитесь у Європі та бажаєте обміняти криптовалюту, рекомендуємо звернутись до сервісу Crybex – криптообмінник Варшави, Мадриду, Риму, Берліну та інших міст.

Сильніші, ніж очікувалося, економічні дані США і жорсткі заяви представників Федеральної резервної системи, що припускають ще одне підвищення ставки на 50 базисних пунктів, призвели до того, що індекс долара США (DXY) в п'ятницю підскочив вище 104,50, досягнувши найвищих рівнів за останні шість тижнів.

Однак криптоаналітики все ще вважають, що ціна біткоїна сягне щонайменше $27 тис. Популярний аналітик Майкл ван де Поппе прогнозує падіння до критичної підтримки в $22,8 тис., а потім продовження руху до $27 тис.

Більше того, аналіз аналітика Алі Мартінеса також підтримує бичачий тренд. Він повідомив, що дані IntoTheBlock про вхідні та вихідні гроші навколо поточної ціни (IOMAP) показують життєво важливий бар'єр підтримки між $21 700 і $23 700, де 1,60 мільйона адрес купили понад 1,32 мільйона BTC. Він прогнозує, що ціна біткоїна досягне щонайменше рівня опору в $27 тис., якщо ця стінка тиску попиту зможе утримати ціну від подальшого падіння.

Застосовуючи теорію хвиль Елліотта у своєму технічному аналізі, криптотрейдер під псевдонімом Smart Contracter написав у Twitter, що біткоїн наразі формує останню хвилю в так званій “п'ятихвильовій бичачій моделі”, яка почалася на початку цього року. Згідно з теорією хвиль Елліотта, основний тренд ціни активу рухається за п'ятихвильовою моделлю, в той час як корекція відбувається за трихвильовою моделлю. На думку Smart Contracter, п'ята хвиля підштовхне біткоїн до позначки вище $26 000, що призведе до посилення бичачих настроїв. Аналітик каже, що потім біткоїн впаде нижче $20 000, перш ніж почнеться "справжнє" ралі цього року.

Тим часом, внутрішні дані Williams %R (60-денний період) для BTC такі: оціночний коефіцієнт левериджу вказують на те, що у біткоїна все ще є простір для подальшого зростання до $27 100. Перед опором на цьому рівні спостерігається розрив в обсязі торгів в ланцюжку до цього рівня. Таким чином, тиск з боку продавців на біткоїн низький, але кожен може змінити цей тиск, купивши валюту в криптообміннику Праги чи Барселони.

Чи може ціна біткоїна досягти $30 000?

Ціна біткоїна (BTC) впала майже на 4% впродовж тижня, і на момент написання статті ціна торгується на рівні $23 796. Мінімальний і максимальний 24-годинний мінімум і максимум становили $23 460 і $25 134, відповідно. Крім того, обсяг торгів збільшився лише на 7%, що свідчить про помірний інтерес серед трейдерів.

Потенційно ціна BTC може досягти $30 000, але, швидше за все, залишиться під тиском через жорстку позицію ФРС США. Крім того, для подолання психологічного рівня в $30 000 необхідна підтримка "китів" та інституційних інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ціна біткоїна #BTC #Обміняти криптовалюту #Crybex #криптообмінник Варшави #криптообмінник Праги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...