![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
На ЗАЕС підключили до мережі другий енергоблок: триває набір потужності
![На ЗАЕС підключили до мережі другий енергоблок: триває набір потужн... На ЗАЕС підключили до мережі другий енергоблок: триває набір потужності](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 серпня через дії окупантів вперше в історії була повністю відключена від мережі Запорізька АЕС. Але вчора, 26 серпня, фахівцям вдалось підключили два енергоблоки. Вдень запрацював один, а ввечорі вдалось запустити другий.
Про це повідомили в НАЕК "Енергоатом".
"Сьогодні, 26 серпня 2022 року, о 21:15 другий із зупинених вчора енергоблоків ЗАЕС під’єднано до енергомережі, триває набір потужності.
Зауважень до роботи обладнання і систем безпеки немає.
Нагадаємо, сьогодні о 14:04 до мережі підключили перший із зупинених вчора енергоблоків.
Таким чином, Запорізька АЕС, незважаючи на численні провокації окупантів, продовжує працювати в енергосистемі України і забезпечувати потреби нашої країни в електроенергії.
Атомники Запорізької АЕС – справжні герої! Вони невтомно та міцно тримають на своїх плечах ядерну та радіаційну безпеку України й усієї Європи і самовіддано працюють, щоб рідна країна мала життєдайну електроенергію", - йдеться в повідомленні.