Айфон не просто так користується чималим попитом. Цей винахід з кожним днем завойовує все більше прихильників. Але, як і будь-який інший смартфон, iPhone може вийти зі строю. Тому досить актуальною темою є ремонт та заміна запчастин. Умовно, всі запчастини можна поділити на 2 категорії – оригінал та копії. Прийнято вважати, що оригінальних запчастин для iPhone не існує в Україні. Якщо вважати оригінальними лише ті деталі, які поставляє компанія Apple, то це твердження можна вважати правдивим.

Ситуація 1. Знято з оригінальних пристроїв.

Перше джерело оригінальних запчастин – це розбирання готових апаратів. При цьому знімати запчастини можуть з різних категорій пристроїв по всьому світі і у великих масштабах. Наприклад, коли лише вийшов iPhone 7, з’явилися перші клієнти на зміну дисплейного модуля, а запчастини із Китаю ще не прибули. Тоді більш раціональний крок – купити новий апарат і вставити деталі з нього.

Що можна вважати оригінальними деталями? Практично на всіх оригінальних деталях є маркування продавця, у вигляді пломб та печатей. Навіть після ремонту зі знятою запчастиною ваш апарат не буде підлягати гарантії у авторизованих центрах.

Ситуація 2. Відновлені модулі

Починаючи з iPhone 4 дисплейний модуль являє собою комплект із дисплея, сенсорного екрану, скла. Але через деякий час китайці, а далі і наші майстри, навчились зрізати розбите скло та міняти його окремо від інших елементів. Такий підхід дає можливість зекономити непогану суму грошей.

Але все ж несправедливими виглядають твердження, що після заміни окремо скла у вас залишається оригінальна запчастина. Між переклеєним склом та оригіналом велика різниця, в першу чергу в надійності роботи, стійкості до падінь і якістю збирання.

Тут важливо відмітити наступне: коли хтось каже про те, що копії запчастин виробляються десь у підвалі, то він точно не володіє інформацією. Сучасні аналоги екранів для айфонів виробляють декілька великих світових компаній, серед яких китайські Tianma, JDF, Longteng та інші.

Варто зазначити, що за різними оцінками китайські фабрики виробляють до 20% усіх дисплеїв у світі. Їх доля постійно росте. Інша справа, що фінальне збирання модуля може для економії відбуватися і на невеликих заводах. Копії між собою дуже відрізняються за якістю і за ціною. Але, в будь яко му випадку, вони завжди гірші за оригінал. Питання лише в тому, наскільки.

Ми пропонуємо якісний ремонт айфонів в сервісному центрі RebootService.