• Главная
  • В Луцьку одночасно одружились дві пари, які мешкали в одному будинку
14:52, 11 сентября 2014 г.

В Луцьку одночасно одружились дві пари, які мешкали в одному будинку

Місяць назад в Луцьку стався цікавий випадок. Одночасно одружились 2 пари, які мешкали в одній поверхівці. Що тут цікавого, спитаєте ви? Річ у тому, що обидві пари мешкали в одному будинку, в одному під'їзді і навіть на одному поверху. Але, головне те, що всі вони познайомились в інтернеті на одному сайті знайомств!

За дослідженнями соціологів, таких випадків налічується вже декілька десятків. В чому ж секрет популярності таких сайтів? Відповідь буде не такою простою, як може здатись на перший погляд. Не дивлячись на те, що на сайтах знайомств потрібно заповнювати анкету і додавати своє фото, перевірити достовірність інформації, не завжди просто. Багато таких анкет — це люди, які просто соромляться знайомств в реальному житті і ніколи не відважаться зустрітись. Інша категорія — це професіональні “плейбої”, які використовують свої “вміння”, щоб збільшити кількість знайомих жінок. Щоб відрізнити шахрая, маніяка або “жартівника”, не потрібно бути детективом, а лише достатньо уважно придивитись.

Для того, щоб ваші знайомства онлайн, були вдалі, достатньо дотримуватись певних порад психологів:

1. Не поспішайте! Перш ніж йти на реальне побачення з “красунчиком”, який зображений на фото, поспілкуйтесь через відеозв'язок. 5 хвилин такого спілкування дасть вам більше інформації, ніж місяць листування.

2. Збирайте якомога більше інформації і перевіряйте ії. Більшість людей в мережі намагаються показати себе з кращої сторони і це природньо. Але, якщо у вашого співрозмовника написано: “кандидат наук”, або “люблю слухати музику Бетховена”, а він постійно “постить” на своїй стіні сумнівні картинки з нецензурними словами, то висновки зробити не важко.

3. Найбільш перспективні сайти, яким довіряють мільйони користувачів, це знайомства луцьк, оскільки на них адміністрація слідкує за якістю анкет користувачів і недопущенням сюди шахраїв.

3. Не бійтесь помилитись. Перевага інтернету полягає в тому, що ви можете  обирати безліч варіантів, тому не потрібно обмежувати коло своїх знайомих на одному претенденті.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...