• Головна
  • Кривавий порятунок: на Дніпропетровщині атакували бригаду ДСНС
12:00, Сьогодні

Кривавий порятунок: на Дніпропетровщині атакували бригаду ДСНС

Кривавий порятунок: на Дніпропетровщині атакували бригаду ДСНС

Армія рф ледь не вбила рятувальників на Дніпропетровщині.

Сьогодні вранці під ворожий удар потрапили працівники місцевої пожежної охорони, які ліквідовували пожежу після атаки у Нікопольському районі. Про це повідомляє ДСНС України. 

"Внаслідок удару рф постраждали троє рятувальників місцевої пожежної охорони росіяни обстріляли їх під час ліквідації пожежі в житловому будинку у Нікопольському районі", - йдеться в повідомленні.

На місце події оперативно прибули фахівці ДСНС, які надали постраждалим домедичну допомогу та транспортували їх до лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення