• Головна
  • Sympho Big Band до Міжнародного дня джазу за участі одразу двох оркестрів Дніпровської філармонії
Новини компаній
15:00, Сьогодні

Sympho Big Band до Міжнародного дня джазу за участі одразу двох оркестрів Дніпровської філармонії

Новини компаній

30 квітня SYMPHO BIG BAND до дня джазу у великій залі Дніпровської філармонії

В цей день ми створимо нову звукову реальність! Два оркестри — масштабний музичний проєкт до Міжнародний день джазу. Енергія біг-бенду підсилюється оркестровою глибиною, а класична традиція набуває сучасного пульсу — так звучить цей день у великому форматі.

Симфонія №1 була написана в лютому 2026 року. Це твір, що складається з трьох частин, тривалістю близько 25 хвилин для розширеного симфонічного оркестру. Музично симфонія спирається на академічну традицію, поєднану з окремими елементами джазової гармонії та ритміки. Тональний розвиток є рухливим, із постійними змінами та гнучкою темповою драматургією.

Композиція вибудовується як послідовність контрастних станів — від урочистих і ліричних до напружених і містичних. Різні епізоди формують багатошарову звукову тканину, у якій переплетені енергійний рух, камерна прозорість і оркестрова насиченість. Симфонія завершується зосередженим і масштабним звучанням Grave Maestoso con fuoco.

Sympho Big Band до Міжнародного дня джазу за участі одразу двох оркестрів Дніпровської філармонії, фото-1

«Music for Sympho Big Band» – це цикл симфонічних творів, що вперше виконали Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської обласної філармонії і.м. Л.Б. Когана та Dnipro Big Band ексклюзивно на фестивалі «ARTEMOV Jazz Festival», присвяченого памʼяті Сергія Артемова, дніпровського джазового музиканта та композитора, який загинув на війні, боронячи Україну.

Альбом складається з 6 мувментів, які написав Данило Вінаріков, а також включє композицію «Solitude» авторства Сергія Артемова, аранжовану для симфонічного оркестру та входить у цикл як третій мувмент.

У програмі:

  • Данило ВІНАРІКОВ. Симфонія № 1
  • Данило ВІНАРІКОВ.Music for Sympho Big Band

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії
  • Dnipro Big Band

Композитор та диригент: Данило ВІНАРІКОВ

30 квітня, велика зала Дніпровської філармонії, 18:30

Квитки можна придбати через сайт Дніпровської філармонії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення