
14:00, 27 березня
Проводив ремонт: газовик потрапив під вибух на Дніпропетровщині

Газовик у Дніпропетровській області потрапив під ворожий обстріл.
Слюсар Сергій Шумейко потрапив під обстріл рф та отримав осколкове поранення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Дніпропетровської філії “Газмережі”.
У момент, коли він виконував свої професійні обов’язки, пролунали вибухи. Чоловік отримав осколкове поранення.
Наш колега наразі перебуває в лікарні, його стан стабільний. Бажаємо йому якнайшвидшого одужання.
Цей трагічний випадок - ще одне свідчення того, яку високу ціну ми платимо, щоб забезпечити безперебійне газопостачання в кожну оселю. Тримаємось і працюємо далі", - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:18, 23 червня
15:20, 22 червня
08:13, 25 червня
9
14:16, 20 червня
36