• Головна
  • Ліквідація в "Зеленому Гаю": у Дніпрі закривають популярну зону
17:00, Сьогодні

Ліквідація в "Зеленому Гаю": у Дніпрі закривають популярну зону

Ліквідація в "Зеленому Гаю": у Дніпрі закривають популярну зону

Дитяча конструкція у Дніпрі визнана аварійною.

У парку "Зелений Гай" планують прибрати дитячий лабіринт "Перешкодинка".  Він більше не відповідає вимогам безпеки. Про це йдеться в рішенні міськради Дніпра.

Надати дозвіл Комунальному підприємству "Міська інфраструктура" на списання з балансу майна - дитячого лабіринту "Перешкодинка" шляхом ліквідації. КП “Дніпроековторресурс” забезпечить утилізацію, - йдеться у рішенні виконкому.

Що не так з конструкцією 

Лабіринт багато років стояв на центральній алеї парку та був популярним серед дітлахів. Але влітку під час останнього огляду фахівці встановили, що конструкція перебуває у непридатному технічному стані та не підлягає відновленню чи подальшій експлуатації. Металеві частини сильно проіржавіли, а деревина втратила міцність.

Зазначимо, що поки це лише проєкт рішення, тож у нього можуть внести правки. Остаточне слово — за депутатами міськради. Документ набуде чинності лише після ухвалення на сесії та підпису міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення