• Головна
  • Рух обмежать: у Дніпрі проведуть ремонт на Мануйлівському проспекті
10:30, Сьогодні

Рух обмежать: у Дніпрі проведуть ремонт на Мануйлівському проспекті

Рух обмежать: у Дніпрі проведуть ремонт на Мануйлівському проспекті

У Дніпрі на 10 днів звузять проїзну частину на Мануйлівському проспекті.

З 14 по 24 жовтня будуть проводити аварійні роботи на трамвайній колії на перехресті просп. Мануйлівського та вул. Івана Нечуя-Левицького. Через це обмежать рух транспорту. Про це йдеться в розпорядженні міського голови Дніпра.

На час ремонту буде тимчасова схема руху, яку узгодять з поліцією тимчасову. Робочу ділянку мають огородити, обладнати сигнальним освітленням, а для пішоходів мають організувати безпечний прохід.

"Після виконання робіт демонтувати огорожу, тимчасові дорожні знаки, відновити порушене покриття проїзної частини і провести благоустрій території, прилеглої до зони виконання робіт", - вказано в документі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення