
Три хвилини до трагедії: що сталось на Центральному мості Дніпра

На Центральному мості у Дніпрі дівчина сиділа на краю опори. Її встигли врятувати патрульні.
У Дніпрі, як і в багатьох інших містах, трапляються ситуації, коли людське життя буквально висить на волосині. Увечері 23 липня на Центральному мості помітили дівчину, яка сиділа на краю опори. Момент потрапив на камеру відеоспостереження, а вже за кілька хвилин на місці були поліцейські.
Рятувальна операція за три хвилини
Як повідомляють у Ситуаційному центрі Дніпра, тривожний сигнал надійшов о 17:04. Вже за три хвилини – о 17:07 – екіпаж патрульної поліції прибув на Центральний міст. Правоохоронці вчасно зреагували, витягнули дівчину з небезпечного місця та надали допомогу.
«Життя людини – це головне. Ми дякуємо кожному, хто не проходить повз чужу біду, і вкотре нагадуємо: якщо бачите підозрілу поведінку – телефонуйте 102», – прокоментували в поліції Дніпропетровщини.
Ювенальні поліцейські взяли ситуацію під контроль. Наразі з дівчиною працюють відповідні служби.
Куди звертатися, якщо важко
Журналісти та фахівці закликають не залишатися наодинці з проблемами. Якщо ви або ваші близькі переживаєте емоційну кризу, зверніться по допомогу. У Дніпрі діють гарячі лінії психологічної підтримки:
Центри психологічної допомоги:
- 376-53-83, 748-07-39 – Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги;
- 767-18-41 – телефон довіри при Дніпровському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- 753-42-61 – кризовий центр Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні;
- 753-44-96 – реєстратура психіатричної лікарні;
Психотерапевт Євген Юр’єв:
- (099) 624-05-69, (067) 737-79-11 – для тих, хто готовий до системної терапії;
Гаряча лінія Дніпропетровської ОДА:
- 0 (800)-505-085 – працює з 14:00 до 18:00.
Важливо: помітити та поговорити
Психологи наголошують – часто достатньо простої розмови, щоби врятувати людину від фатального кроку. Якщо бачите, що близькі вам люди замикаються, перебувають у пригніченому стані, не ігноруйте це. Запитайте, як вони, і запропонуйте звернутися до фахівця.
«Те, що хтось мовчить про свій біль – не означає, що йому не боляче. Іноді навіть одна розмова може врятувати життя», – зазначають у центрі психологічної допомоги Дніпра.