
Дороги перетворились в зону ризику: у Дніпрі — затори та багато ДТП

Автобуси чіпляють легковики, легковики — одне одного. Вулиці перетворилися на зони ризику.
У Дніпрі через ускладнення погодних умов почастішали ДТП. Коли посилився дощ, сталися аварії одразу на кількох ділянках.
Спостерігається ДТП на перехресті просп. Калнишевського, вул. Квітки Цисик та вул. Калинова. Там автобус, який перевозив пасажирів на повороті задів легкову автівку.
Незначна аварія сталася на перехресті вул. Незалежності та просп. Олександра Поля. Там також автобус на повороті задів легковика.
ДТП виникла на перехресті вул. Святослава Хороброго та вул. Виконкомівська. Там легкові автівки зіштовхнулися, бо не дотримувалися дистанції і не змогли своєчасно пригальмувати.
Аварія сталася навпроти ТРЦ Мост-Сіті. Маршрутка в'їхала у авто.
Обійшлось без постраждалих. Але на вказаних ділянках може бути ускладнений рух. Особливо гігантські затори спостерігаються на Новому мосту: ускладнення руху в обох напрямках.
Звернення патрульних
Станом на 17:30, злива закінчилася у Дніпрі. Але дорожнє покриття залишається небезпечним. Справа в тому, що шар піску і бруду намокає, а коли він опиняється між покришками і дорогою, то стає своєрідною «змазкою». Більш того, масло від машин утворює плівку, яка під час дощу розмокає і збільшує ковзання. Розмокла бруд в значній мірі погіршує зчеплення шин з поверхнею дороги.
На фоні погіршення погоди, Патрульна поліція Дніпропетровської області звернулась до водіїв та пасажирів.
"Водії, будьте уважними за кермом, стежте за дорожньою обстановкою та дотримуйтесь правил дорожнього руху. Пішоходи, переходьте дорогу лише у встановлених місцях та використовуйте світлоповертаючі елементи.
Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними. Будьте пильними!", - йдеться в повідомленні.