
Масштабна пожежа під Дніпром: чорний дим піднявся до неба, загроза поширюється

Під Дніпром палає поле — вогонь настільки масштабний, що дим видно навіть в місті.
У селі Балівка Дніпровського району спалахнула масштабна пожежа на полі. Густі клуби чорного диму видно навіть у Дніпрі.
Займання виникло через людську недбалість у поєднанні з теплою, сухою та вітряною погодою. На місце викликали рятувальників, аби приборкати такий вогонь їм доведеться залучити багато ресурсів.
Зазначимо, що до кінця тижня Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища.
"1-4 травня по Дніпропетровській області збережеться надзвичайна (V класу) пожежна небезпека", - йдеться в повідомленні.
Правила пожежної безпеки
Фахівці ДСНС наголошують на забороні спалювання залишків сухої рослинності на присадибних ділянках. Це несе в собі неконтрольований вогонь. Також, велику небезпеку для екосистеми становлять лісові пожежі, які можуть виникнути через необережне поводження з вогнем.
Крім того, при горінні сухої трави на узбіччях автошляхів погіршується видимість, що може призвести до виникнення дорожньо-транспортних пригод.
Згідно з чинним законодавства, сума штрафу за порушення статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення для громадян становить від 3060 до 6120 гривень.