• Головна
  • Укрексімбанк спільно з ЄБРР надасть фінансування Дніпровській міській раді
Новини компаній
09:00, 6 березня

Укрексімбанк спільно з ЄБРР надасть фінансування Дніпровській міській раді

Новини компаній

Укрексімбанк надасть фінансування Дніпровській міській раді для проведення робіт з утеплення фасадів, капітального ремонту покрівель (термомодернізації) житлових будинків та усунення пошкоджень житлового фонду після ракетних атак рф. Сума угоди становить 7,65 млн євро (зокрема, 5 млн євро в рамках Рамкової Програми ЄБРР щодо забезпечення стійкості та засобів до існування, яка була започаткована ЄБРР у відповідь на війну в Україні) терміном на 5 років.

«Своєчасне фінансування відбудови - це передумова успішного розвитку нашої країни. Через війну було призупинено зовнішнє фінансування, але потреба у відновленні - нагальна. Проведення капітального ремонту та утеплення житла, будівництво укриттів, відновлення пошкодженої інфраструктури, придбання енергоефективного обладнання для комунальних підприємств є пріоритетними проєктами як для громад, так і для Банку. Саме через це Укрексімбанк підписав кредитну угоду з ЄБРР за якою є можливим надання фінансування підприємствам і муніципалітетам, що постраждали від війни. І, я відчуваю гордість, що саме наш Банк стає дотичним до реалізації планів Дніпровської громади», — коментує Член Правління Укрексімбанку Михайло Медко.

«Зрозуміло, що головна мета цього проєкту – це оновлення громадських будівель, але ж ми маємо виконувати це з урахуванням сучасних стандартів енергоефективності. Ця угода підсилює і просуває у життя нашу програму відбудови. Крок за кроком ми зробимо нашу громаду енергонезалежною. Це ще один наш внесок у Перемогу», - зазначив Заступник міського голови Володимир Міллер.

Укрексімбанк, як найбільший корпоративно-інвестиційний банк України, вже реалізував низку успішних проєктів із фінансування міст під час війни. Наявні програми та види активних операцій для міст і комунальних підприємств в Укрексімбанку здатні вирішувати задачі будь-якої складності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...