• Головна
 • Інструменти для обрізки дерев та чагарників у саду
Новини компаній
11:00, 4 березня

Інструменти для обрізки дерев та чагарників у саду

Новини компаній
Інструменти для обрізки дерев та чагарників у саду

Регулярна та своєчасна обрізка дерев та чагарників – необхідний етап догляду за садовими рослинами.  Вона допомагає сформувати крону, омолодити, відновити, покращити їхнє здоров'я, зовнішній вигляд та врожайність. Використання відповідного інструменту допомагає спростити обрізання гілок різної товщини та розташування, при цьому не нашкодити рослині.

Нижче розглянемо види садового інвентарю, який стане в пригоді для обрізки дерев та чагарників.

Садові секатори

За їхньої допомоги можна акуратно і точно обрізати гілки дерев та чагарників:

 • Обвідні - найпоширеніший варіант, за допомогою них можна точно і чисто зрізати гілку.  Підійдуть для роботи зі зростаючими гілками, молодими зеленими деревами і сирою деревиною.
 • З ковадлом - актуальні для роботи з сухими, старими і жорсткими гілками.

qURGWzAwr51W8SckutcHGi6VzHjyA2DFmzgHB3gKikn8dBrcRb4NAcu0gk3TKWRmfNsul6Rb3kz8RWHCh3WLFCCHjVsAg3pagZEShH9y72fMtUu1oUYT5f-0RktJLy4XR0n5OXzUr2okHRLZQ1TrPxM

Сучкорізи

Схожі з секаторами, але мають довші ручки, що дає змогу використовувати їх на висоті, в заростях чагарників.

Ручні

Прості у використанні, за конструкцією нагадують садові ножиці. Підходять для використання у важкодоступних місцях, невеликого обсягу робіт.

Електричні

Можуть бути:

 •  мережевими,
 •  акумуляторними,
 •  бензиновими.

Вибирайте варіант з урахуванням площі ділянки, частоти використання та складності завдань.  Наприклад, для обробки великої ділянки підійдуть бензинові та акумуляторні моделі з ємними батареями, а для нечастого використання та обробки на висоті до 5 метрів достатньо мережевих сучкорізів.

Кущорізи

Цей інструмент незамінний для благоустрою території та реалізації ідей у ландшафтному дизайні.  За його допомоги можна надати форму чагарникам, живоплоту, виконати обрізку молодих плодових культур.  Види:

 • мережеві,
 • акумуляторні,
 • бензинові.

Інструменти з одностороннім лезом акуратно підрізають гілки до 10 мм, з двосторонніми - до 15 мм, підходять для роботи з живоплотом.

Садові пили

Завдяки зубцям садова пила підходить для пропилу у двох напрямках. Вона впорається з обрізкою живих рослин. Ножівка для цього не підійде. Садові пили можуть бути:

 • Ручними.  Відрізняються формою та довжиною полотна, що дає змогу використовувати їх для конкретних цілей, завдань різної складності. Під час вибору важливо врахувати товщину полотна, оскільки тонке полотно може не витримати високих навантажень.
 • Шабельні. З використанням відповідного полотна інструмент підійде для обрізки невеликих гілок. Такі пили легкі, компактні, їх можна утримувати однією рукою, використовувати у важкодоступних місцях та на висоті.

SCWNQOKSShvcuRSTC5HQicuobpUVspn_p-DBwo6U47mSbzBU7S2wX04IbiRxUZPDiaWrGvRzbx-RLpPaB3zPTpbvc6zh-07LD9R2hDP1KjtkVhZ9nq5FCCnZ6iL5YuvYdviHtetdPWPFXrBRzO9pq9w

Ланцюгові пили

Для роботи з великими гілками та їх подальшої обробки використовують ланцюгові пили.  Види:

 • Мережеві - прості у використанні та обслуговуванні, екологічно безпечні.
 • Акумуляторні пили  – мобільні, тихо працюють, не виділяють шкідливих речовин.
 • Бензинові - автономні та продуктивні.

dHCjB5ErVCznd2Aaxw8ip_KFzllmQBsqzEHFevVjVk_tABUhPu1h3W4So0UEq16KoCPmiDAWOHSBPOmSrgkmYBptSWgYazuG3LLZRaAXELxeCdNsss1vyhYhnr9-epo5_E5E7y6aWS6QT2_TZU81mDo

Вибирати ланцюгову пилу необхідно з урахуванням складності завдань та частоти використання. Для сезонної обрізки гілок та заготівлі дров підійдуть побутові та напівпрофесійні моделі.

Також для догляду за деревами можуть стати в пригоді садові ножі та ножиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...