• Головна
  • English Search Quest – система вивчення англійської мови для дорослих з гарантією
Новини компаній
16:00, 15 квітня

English Search Quest – система вивчення англійської мови для дорослих з гарантією

Новини компаній

Доведена ефективність в порівнянні з заняттями з репетиторами – щонайменше 20%.

Система вивчення англійської мови English Search Quest – є абсолютною альтернативою індивідуальним заняттям з репетитором, груповим заняттям, додаткам та будь-якім іншим існуючим форматам навчання. Вона поєднує академічний підхід, принцип «education through experience» – навчання через власний досвід та застосування ігрової технології квест

Займатись можна з будь-якого міста та країни.

Курс вивчення англійської мови для дорослих English Search Quest виробляє систему навичок грамотного та впевненого говоріння, значно поповнює словниковий запас без прив'язки до розмовних тем, ліквідує типові мовні помилки, коригує вимову, розвиває слухове сприйняття англійської мови.

Учбові матеріали побудовані за унікальним принципом «свій для своїх», максимально наближеному до ментальності слов’янського сприйняття вивчення іноземних мов. Інтенсивність навчання можна змінювати щомісяця.

Одним з принципів Дениса Третьякова – засновника компанії Denedsy. Intelligence Evolution Hub, професійного методиста, викладача, автора методики «Спіраль», є принцип прозорого інформування замість нав’язливої реклами, приховування інформації та нездійснених обіцянок щодо вивчення англійської мови.

Документи, які є обов’язковими для ознайомлення перед початком навчання на курсі English Search Quest:

  1. Специфікація (опис) курсу та Правила навчання (головний документ, в якому докладно розписано хто, що та як робить в процесі навчання, а також надано інформацію щодо методики, результатів та принципів навчання).

  2. Калькуляція вартості навчання щомісячно (є незмінною на весь термін навчання).

Дізнайтесь більше про те, як побудоване навчання на курсі удосконалення англійської мови для дорослих в Denedsy. Intelligence Evolution Hub, як відпрацьовується навичка говоріння англійською, як подати заявку та завантажте Опис курсу, Правила навчання та Калькуляцію за цим посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...