
14:00, 20 березня 2023 р.
На окупованій території Херсонщини ліквідували організатора катівень

На окупованій території Херсонської області ліквідували одного з колаборантів Сергія Москаленка. Зрадник був організатором катівень.
Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
17 березня невідомий заклав вибухівку під ліве крило машини Москаленка. Він помер на місці, його дружина та донька поранені.
Зрадник 1978 р.н., був мешканцем Нової Каховки та власником місцевої охоронної фірми. Під час окупації пішов на співпрацю з росіянами та отримав посаду так званого начальника СІЗО, де над полоненими українцями вчиняли нелюдські тортури.
"За кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата", - нагадали в ГУР МО України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
Оголошення
13:02, 6 травня
09:11, 11 травня
8
13:35, 2 травня
13:58, 2 травня
08:46, 1 травня
65
live comments feed...