• Головна
  • Як безоплатно замінити лампочки вдома?
Новини компаній
17:00, 2 лютого

Як безоплатно замінити лампочки вдома?

Новини компаній

FZodVFLniQzs0b4XG7uByMZ0amol5lo5GzYXuTdpcUnVIIIWdQtvxrN8Tj4lMrJgksQal37RwhX0QaVMNPozewTHqdeyY8ROUw7tC58MjMRLb5bPaFzEVjPoKh1oeoxaehmQ_bZOKvoKDoQ8__7zZkA

Голова громадської організації «Нова Перемога» Сергій Сличко розповів, скільки коштів можна зекономити, встановивши світлодіодні лампи, а також наголосив на важливості долучення до програми обміну звичайних ламп на енергоефективні світлодіодні лампи.

Через постійні ворожі ракетні атаки Україна має дефіцит електроенергії, тому громадяни змушені вдаватися до різних способів економії та забезпечення альтернативних джерел енергії. Зрозуміло, що це нелегко, далеко не кожен може дозволити собі придбати генератор чи зарядну станцію. Але перед кожним із нас стоїть завдання пережити ці темні часи. А це можна зробити, лише допомагаючи одне одному, спільно вирішуючи проблему і роблячи все, щоб світло було там, де його найбільше потребують.

«Саме з такою метою стартувала програма заміни старих ламп розжарювання на економічні світлодіодні лампи. На перший погляд може здатися, що це навряд чи допоможе в нашій ситуації, але коли дивишся на масштаби і показники можливої економії, то приходить розуміння, що це дійсно варто робити», — наголосив Сергій Сличко.

Завдяки програмі кожен громадянин може безплатно замість 5 звичайних ламп розжарювання отримати 5 нових світлодіодних. Загалом заплановано замінити 50 мільйонів ламп, і більшу частину витрат візьме на себе Європейський Союз.

«Кожна така лампа споживає енергії в 7 разів менше, ніж звичайна. Виходить, що ця масштабна програма з упровадження світлодіодних ламп допоможе нашій країні зекономити — уявіть! — близько 1,5 ГВт електроенергії. Це більше, ніж потужність одного енергоблоку атомної електростанції. Економія і справді колосальна. Але зауважу, що це економія не лише у використанні електроенергії — це ще й економія вашого особистого бюджету», — підкреслив Сергій Сличко.

За розрахунками заміна п’яти ламп розжарювання за місяць зими допоможе платити за електроенергію майже на 130 гривень менше, а за рік роботи у звичайному режимі економія становитиме близько 1 100 гривень. Якщо ж світлодіодні лампи прослужать протягом усього передбаченого терміну використання, наприклад 4 роки, то це вже буде майже 4,5 тисячі гривень економії.

«Вважаю, що якщо кожен із нас зробить свій внесок, візьме участь у програмі, то ми досягнемо значної економії і проблем електропостачання стане менше, а це, своєю чергою, наблизить нас до перемоги. Тож закликаю вас активно брати участь у програмі обміну, розповідати тим, хто про неї ще не знає. Це точно нам до снаги!», — додав голова громадської організації «Нова Перемога» Сергій Сличко.

Більше корисної інформації можна отримати на сайті громадської організації «Нова Перемога».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...