
12:30, 20 січня 2023 р.
У москві на будівлі міноборони встановили комплекс ППО

У москві на даху будівлі міноборони російської федерації встановили зенітно-ракетний комплекс «Панцир-С1». Відповідні фото та відео з'явилися у соцмережах.
Про це повідомляє сайт 056.
Зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1» помітили на адміністративній будівлі в Тетеринському провулку та будівлі міністерства оборони на набережній Фрунзе.
На початку цього тижня у соцмережах також з'явилися фотографії комплексів ЗРК С-400 на дослідних полях Тимірязівської академії та біля нацпарку «Лосиний острів» на околиці москви.
Посилення ППО російської столиці може бути пов'язане з недавніми вибухами на військових аеродромах у Рязанській та Саратовській областях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
17:19, 18 червня
17:15, 22 червня
2
17:48, 26 червня
8
22:22, 25 червня
50
09:26, 23 червня
107
live comments feed...