• Головна
  • Як пришвидшити сигнал Wi-Fi у себе вдома: 6 простих способів, доступних кожному
12:30, 15 грудня 2022 р.

Як пришвидшити сигнал Wi-Fi у себе вдома: 6 простих способів, доступних кожному

Як пришвидшити сигнал Wi-Fi у себе вдома: 6 простих способів, доступних кожному

Війська рф здійснили серію масованих ракетних атак по енергетичній інфраструктурі України. Через це по всій країні виникли проблеми з електропостачанням та зв'язком. Труднощі є і з Wi-Fi.

Редакція з посиланням на УНІАН розкаже шість способів посилити сигнал Wi-Fi у себе вдома.

Ці шість способів актуальні як для власників великих приватних будинків, так і жителям квартир з товстими стінами.

Бездротова мережа Wi-Fi використовується повсюдно. Це зручний спосіб забезпечити швидким доступом до Інтернету як приватні будинки, так і квартири або офіси. До того ж, такий метод дуже доступний, адже роутери коштують недорого. Навіть найсучасніші. 

З іншого боку, якість зв'язку, яку вони постачають, часом залишає бажати кращого. Про те, як поліпшити ефективність роботи домашнього Wi-Fi, і піде мова.

Переставте роутер

Звучить очевидно, але чим вище – тим краще.

Спробуйте переставити свій Wi-Fi роутер якомога вище – на верхньому поверсі (для власників великих приватних будинків) зверху на меблях або ближче до середини будинку. За схожим принципом не рекомендується ставити його на підлогу, якщо ви хочете мати пристойний сигнал.

Приєднайте до роутера антену

Якщо немає можливості переставити роутер в місце краще, завжди можна докупити додаткові антени-підсилювачі. 

Багато маршрутизаторів, особливо ті, що старіші, оснащені невеликими антенами з посиленням приблизно 4-5 дБі. Помінявши їх на антену 9 дБі, на зразок такого, можна збільшити зону покриття в будинку і зробити швидкість Wi-Fi більше. 

Оновіть програмне забезпечення

Якщо ви роками не заглядали в налаштування роутера, є ймовірність, що за цей час виробник випустив для нього оновлення прошивки. Нова версія може бути краще оптимізована, і після її встановлення швидкість інтернету трохи покращиться.

Щоб дізнатися напевно, відкрийте ваш браузер і в адресному рядку введіть 192.168.0.1. У вікні, що відкриється, натисніть "Оновити прошивку" в нижньому лівому куті вікна браузера. Далі ваш роутер автоматично перевірить нову версію прошивки.

Перетворіть старий маршрутизатор на точку доступу

Старі роутери, якщо такі є, переважно валяються вдома без діла. Коштують вони копійки та не факт, що їх куплять навіть на барахолці. В такому випадку можна створити з такого старого роутера додаткову точку доступу.

Її можна поставити у віддаленій частині будинку, наприклад, на кухні. Таким чином, дві точки доступу забезпечать рівномірний і якісний сигнал по всьому будинку. 

Вимкніть невикористані пристрої

Якщо під'єднати за раз до роутера купу пристроїв, недорогі роутери можуть не витримати й почати працювати з перебоями. Сигналу банально не вистачить на всі апарати.

Тому рекомендуємо відключати від бездротової мережі ті пристрої, яким ви зараз не користуєтеся. Причому мова не тільки про ноутбуки та смартфони – "розумні" чайники, лампочки й т.д. сюди теж відносяться.

Купіть новий роутер з підтримкою Wi-Fi 6

Якщо способи вище не допомогли або не актуальні, правильним рішенням буде покупка нового сучасного роутера. Багато хто дотепер користується старими роутерами, що працюють на частоті 2,4 ГГц.

Технології за цей час істотно покращилися, тому дилему "що робити якщо вай фай погано працює" можна вирішити, замінивши свій старий роутер на більш сучасний з підтримкою стандарту 802.11ах на 5 ГГц, також відомий як "Wi-Fi 6". Надбавка до швидкості гарантована.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
З 24 лютого на Україну було здійснено підлий напад. З цього моменту житя українців поділилася на до та після. Наразі виникають ситуації, які нам мирному населенню не відомі. Тож надає о поради, які можуть врятувати життя.
Оголошення
live comments feed...