![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історични... Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день](/dist-assets/images/cap.jpg)
11 листопада 2022 року – історичний день. ЗСУ пишуть сучасну історію і сьогодні вони повернули Херсон. Станом на зараз, наші оборонці вже на підступах до міста. Але спеціальні підрозділи вже у місті і їх подальших рух уповільнюють місцеві мешканці, які бажають їх обійняти. Вся Україна радіє і вже вибухнула мемами на цю подію.
Редакція пропонує ознайомитись з найпопулярнішим у мережі.
Меми почали з'являтися ще після масштабного контрнаступу ЗСУ на півночі Херсонщини, користувачі навіть наклали кавун на карту звільнених територій.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-1 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Українці сміюються крізь сльози, бо розуміють, що кожна перемога дається нелегко. Говоримо про Херсонщину — думаємо про кавуни, які давно стали символом області. Але це далеко не єдина гордість регіону.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-2 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Не варто забувати і про роботу ЗСУ та партизанів, які заплатили величезну ціну за повернення незалежності на рідні землі.
Як зазначив президент України Володимир Зеленський, що наша країна завжди повертає своє і прийде до всіх своїх людей».
"Херсонці чекали, ніколи не відмовлялись від України. Надія на Україну завжди виправдовується – і Україна завжди повертає своє", - зауважив Володимир Зеленський.
Поки ще місто не повністю очищене від ворожої присутності – самі херсонці вже прибирають з вулиць та будівель російську символіку і будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні.
А українські компанії змагаються у тому, хто перший відновить свою роботу в регіоні.
Кожний українець вдячний кожному воїну і кожному підрозділу Сил оборони, які забезпечують зараз проведення цієї наступальної операції на півдні.
Подяка має бути кожному – від рядових до генералів: Збройні Сили, розвідка, СБУ, Нацгвардія – усі, хто наближав сьогоднішній день для Херсонщини.
Користувачі соціальних мереж не забули про нещодавній злам Instagram Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-5 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Війська рф звісно не визнають, що відступили і втекли. Для них це перегрупування і в цей час хизуються, що не втратили особовий склад та техніку. Українці вже зобразили "героїчний" відступ.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-6 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Червоні очі сьогодні у всієї країни та сльози радості. 11 вересня запах кавуна у повітрі.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-7 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
В історичний день всі українці тільки і говорять про Херсон. Кожен має розуміти якою ціною це зроблено. Після радості, нас ще чекає фіксація злочинів у місті.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-8 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тепер про серйозні новини. Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram повідомив, що зібрано на перший морський дрон. Він матиме назву Херсон.
![Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в ..., фото-9 Херсон - це не лише кавуни: меми, які створили українці в історичний день, фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поки ми радіємо, не слід забувати про підступність ворога. Зокрема в ОК «Південь» закликають херсонців бути уважними, бо можуть діяти диверсанти і є багато «сюрпризів».
Треба всім не втрачати пильності, наголосила начальниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк і додала, що без «несподіванок» для ЗСУ окупанти просто так не пішли б з правобережжя Херсона.
Йдеться про мінування великих ділянок місцевості, доріг, об’єктів критичної інфраструктури й інших об’єктів соціального забезпечення, де люди можуть шукати покращення тих побутових умов, які окупанти цілеспрямовано погіршували протягом останніх днів, переконуючи їх евакуюватись.