![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Прес-реліз
11:00, 10 вересня 2022 р.
Запрошуємо вболівальників на перегляд гри "Кривбас" - "Верес" у бомбосховищі
Прес-реліз
![Запрошуємо вболівальників на перегляд гри "Кривбас" - "Вер..., фото-1 Запрошуємо вболівальників на перегляд гри "Кривбас" - "Верес" у бомбосховищі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вже завтра на криворізький «Кривбас» у 4 турі VBET Ліги очікує протистояння з рівненським «Вересом» – одним з лідерів чемпіонату. Поєдинок відбудеться на головній арені країни – НСК «Олімпійський».
Вже за доброю традицією підтримати улюблений клуб можна у бомбосховищі, переглянувши цей матч на великому екрані в дружній фанатській атмосфері.
Кількість місць в укритті обмежена, тому ми робимо вхід за попереднім записом. Зареєструватись на подію зможуть усі бажаючі, при цьому пріоритет буде віддано власникам абонементів.
Нагадаємо, що «Кривбас» в якості благодійної акції реалізовує віртуальні квитки на поєдинок проти «Вереса», а всі виручені кошти підуть родинам загиблих на війні ультрас.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...