• Головна
  • Учні Дніпра навчатимуться дистанційно: проєкт документу
12:00, 12 серпня 2022 р.

Учні Дніпра навчатимуться дистанційно: проєкт документу

Учні Дніпра навчатимуться дистанційно: проєкт документу

На сайті міської ради з’явився проєкт рішення сесії Дніпровської міської ради «Про організацію освітнього процесу в комунальних закладах освіти». Там зазначено, що з 1 вересня школи Дніпра працюватимуть у дистанційному форматі.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на відповідний проект рішення. 

Відмітимо, що це рішення депутати ще повинні затвердити на сесії міськради. Після цього його має підписати міський голова Борис Філатов.

В рішенні про організацію освітнього процесу в комунальних закладах освіти Дніпровської міської ради йдеться, що керуючись Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 № 1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.09.2020 за № 941/35224, на підставі листа департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 09.08.2022 вх. № 8/3083, з метою збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану в Україні міська рада вирішила організувати освітній процес у комунальних закладах освіти Дніпровської міської ради з 01.09.2022 за дистанційною формою навчання.

В документі вказано, що керівникам комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради забезпечити інформування учасників освітнього процесу щодо організації освітнього процесу з 01.09.2022 за дистанційною формою навчання.

Учні Дніпра навчатимуться дистанційно: проєкт документу, фото-1

Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та голову постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Нагадаємо, що мер Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю «Наше Місто» розповів, що наразі найскладніше всього обрати формат навчання. Зокрема він попереджав мешканців міста, що всі схиляються до того, що навчання у школах буде дистанційним. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...