Новини компаній
15:18, 9 серпня 2022 р.

Як вивести людину із запою

Новини компаній

Клініка Detoks пропонує безпечні методи, завдяки яким результат буде відчуватися ще дуже довго. Зараз найпоширенішою формою алкоголізму можна назвати запої. Така звичка може не тільки шкодити самій людині, але й родичам, знайомим та оточуючим. Коли людина тривалий час вживає алкоголь (будь-який), він може стати неадекватним, а також агресивно налаштованим на тих людей, які бажають йому тільки добра, а насамперед – бажають позбавити його від цієї залежності. Така людина вже не в стані лікуватися самостійно, побороти цю проблему ніхто не в стані самостійно, а зупинитися неможливо, особливо коли спиртне вживається у великих кількостях кожен день.

Ми допоможемо, в нашій сучасній клініці Detoks ми не залишимо хвору людину наодинці в такому стані, що є найголовнішим.

Як вивести людину із запою, фото-1

Різні типи запою

Запоєм називають такі стани, які викликані через тривале вживання спиртного напою різного типу, а також визиває патологічну інтоксикацію організму. Запій – це характерний стан при алкогольній залежності 3 ступеня, але згодом спостерігається триваліший і частіший перебіг запою. Таким чином печінка не буде справлятися зі скупченням такої кількості токсинів, що може призвести до фатального наслідку.

Виведення із запою залежить від багатьох факторів, тому для початку необхідно розібратися, який тип запою у хворого:

  • Істинний – може базуватися на фізіологічних потребах людини вживання спритних напоїв. Такий тип запою можна дуже легко визначити через зміну поведінки, бо людині властива пригніченість і дратівливість.
  • Помилковий – також цей тип називають псевдозапоєм, який може бути спровокованим випадковою обставиною. Для прикладу, це можуть бути несподівані зустрічі з давнім знайомим, закінчення робочих днів, метод послаблення «болю» через проблеми, чвари. Такий стан дуже швидко лікується самостійно, достатньо декілька днів. Це може бути через звичайні речі – закінчуються гроші, потреба вийти на роботу.

Тривалість запоїв

Короткострокові – можуть тривати не більше, ніж 2-3 днів. Зверніть увагу, що такі запої швидко перериваються, а людина не буде від цього страждати, а також не буде виказувати свого невдоволення чи агресію.

Довгострокові – можуть тривати більше 7 днів. За цей період часу організм зазвичай встигає звикнути до алкогольних доз, таким чином для того, щоб викликати сп’яніння, людині потрібно випити потрійну дозу від вживаного напередодні.

Як ми допомагаємо людині вийти зі стану запою

Найперше, що ми пропонуємо при лікуванні – правильне ставлення до хворих, ми завжди йдемо назустріч пацієнтам, а також допомагаємо побороти цю проблему:

  • Пропонуємо пацієнтам стаціонар денного типу або амбулаторію.
  • Виводимо із запою у пацієнта вдома, таким чином людина навіть не мусить іти до центру. Що найголовніше – реабілітацію хворий проходить вдома, що допомагає навчитись жити без алкоголю.
  • Виводимо із запоїв в спеціалізованому стаціонарному відділенні.

Фактори ризику

При виборі місця, на якому проходить лікування, будуть враховані не тільки комфортні умови для пацієнта, а також деякі фактори ризику:

  • Алкогольні делірії (біла гарячка).
  • Хронічні захворювання серця, інших органів, що було викликано через вживання алкоголю.
  • Погані показники аналізів, що свідчить про наступне: в результаті постійного вживання алкоголю організм дуже постраждав, а саме – всі основні органи.

Не намагайтеся вирішити проблему самостійно, особливо якщо хворий стає агресивним без отримання або обмеження наступної дози спиртного. Найкращим рішенням для сусідів і родичів, які знаходяться поруч, буде звернення за допомогою до наших спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...