• Головна
  • Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи
11:00, 3 травня

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи

московські правителі витрачають колосальні кошти російських платників податків та переповнюють європейський і світовий інформаційний простір брехливими постулатами, спрямованими на виправдовування концепції домінування рф на всіх пострадянських теренах.  

Про це повідомляє редакція з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО України. 

Так і повномасштабній війні росії проти України передувала агресивна інформаційна атака зі спробами переконати росіян і українців, світову спільноту в тому, що Україна — це «російська історична територія» і, мовляв, російські війська мають право відібрати для росії своє.

Так очільник кремля у своєму опусі “Про історичну єдність росіян та українців” в липні 2021 року відобразив весь концентрований наратив держави-агресора та агресивну сутність ідеології гібридної війни росії проти України і зовнішньої політики кремля. 

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи, фото-1

Основна мета публікації – довести, що сучасна Україна не результат об’єктивного історичного розвитку, а частина російської національної території, а її русофобія - результат політики та інтриг Заходу.  

Стаття не витримує жодної критики, і з точки зору історіографії є слабкою та відверто фальшивою.

Базова ідея, висловлена авторами, залученими путіним до написання статті, полягає у тому, що тисячу років тому Київ був столицею держави Русь і сучасна Україна не може вважатися справжньою країною, бо усі там мають бути росіянами, їхніми нащадками або братніми народами.

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи, фото-2

Правда щодо «історичної єдності» українців та росіян у тому, що історії двох народів за цивілізаційною належністю були не лише не спільними, а прямо протилежними.

Вже з XVI століття українці мали національну самосвідомість.

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи, фото-3

Народи так званої Давньої Русі говорили своїми мовами або діалектами, від яких походять сучасні українська та білоруська мови, що суттєво відрізнялись від так званої церковнослов’янської мови, що стала основою для російської мови, фактично створеної штучно.

Саме тому білорус легко зрозуміє українця чи поляка, але росіянин на 99% не зрозуміє жодного з них. 

Це ж стосується і начебто «культурної єдності» обох народів. Насправді це була асиміляційна «єдність», коли Росія століттями нав'язувала українцям власну культуру, а українську утискала.

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи, фото-4

В російському розумінні поняття «братні народи» означає «підпорядковані», «неповноцінні», «несправжні» й «такі, на відносини рф з якими не поширюється міжнародне право».

У міф про «братні народи» та «історичну та культурну спільність українців із росіянами» не вірять понад 80% сучасних українців.

Україна — це «російська історична територія»: інтерпретації історії по путінськи, фото-5

Він спочатку похитнувся після окупації Криму та агресії на Донбасі в 2014 році. А остаточно був зруйнований, коли з лютого 2022 р. українці отримали від «братнього народу» масові вбивства цивільних в Україні, бомбардування цивільних об’єктів у Маріуполі, Харкові, Чернігові, масове вчинення російськими військовими сексуального насильства, викрадання муніципальних лідерів та примусову депортацію біженців до таборів у рф. 

Путінські «автори», також не пропустили нагоди згадати в статті про якісь «територіальні подарунки» Україні з боку рф. 

Ось тільки за часів Леніна в 20-х роках минулого сторіччя територія України була набагато більшою, ніж сьогодні.

Тоді до неї входили Кубань, місто Таганрог з його околицями, частини нинішніх Ростовської, Курської і Воронезької областей, що згодом були відірвані від України. 

Сумнозвісна стаття путіна про росіян та українців - не просто черговий приклад російської великодержавної пропаганди та ідеологічних диверсій з просування доктрини "русского мира". Це спроба змінити історію, щоб виправдати свою агресивну зовнішньополітичну стратегію, яку рф зараз намагається реалізувати в Україні.

Недарма, напередодні вторгнення до України статтю путіна включили як одну з обов'язкових тем для занять із військово-політичної підготовки російських військовослужбовців.

Спроби рф спотворити історію, у тому числі за допомогою пропагандистської статті про "історичну єдність росіян та українців", приречені на поразку, оскільки вони спираються на відверті фальсифікації та маніпулювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого на території України підступно вдерся ворог. Українці об'єдналися проти країни агресора та завзято та героїчно обороняють державу. Разом мы переможемо! Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну! Бий ворога!
Оголошення
live comments feed...