• Головна
  • Як у Дніпрі працюватимуть церкви та громадський транспорт на Великдень
14:00, 23 квітня 2022 р.

Як у Дніпрі працюватимуть церкви та громадський транспорт на Великдень

Як у Дніпрі працюватимуть церкви та громадський транспорт на Великдень

У Великодню ніч комендантська година у Дніпрі не скасована. І відповідно, громадський транспорт у місті не працюватиме цілодобово. Тому враховуйте зазначені зміни під час планування поїздок.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Дніпропетроську обласну військову адміністрацію.

У зв'язку з втратою чинності розпорядження начальника обласної військової адміністрації щодо відміни комендантської години у ніч на Великдень, громадський транспорт в ніч працювати НЕ БУДЕ.

23 квітня громадський транспорт курсуватиме згідно розкладів робочого дня до 20:00, а 24 квітня за розкладами вихідного дня з 06:00 ранку.

В Дніпрі та області освячення пасхальних кошиків проведуть, але з урахуванням комендантської години. Розпорядок кожна церква буде установлювати індивідуально. Наприклад у Свято-Покровському храмі у Великодню ніч відбуватимуться святкові богослужіння.

Согодні там - вечірня хода з плащаницею, у поєднанні з Божественною Літургією та молебнем.

  • 15:00 - 16:30 освячення святкових продуктів;
  • 23:30 - Полунощниця.

Неділя, 24 квітня 2022 року:

  • по закінченні літургії відбуватиметься освячення великодніх страв (приблизно до 11 години).

В більшості селах області Великодній молебінь розпочнеться 24 квітня о 08:00. Після нього освячення пасок буде до 12:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #транспорт на Пасху Днепр #церкви Пасха Днепр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...