![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
В Дніпрі та області скоротили комендантську годину
![В Дніпрі та області скоротили комендантську годину В Дніпрі та області скоротили комендантську годину](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Дніпропетровщині з 18 квітня скорочують час комендантського години.
Про це повідомляє редакція 056.
Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив: "Гарна недільна новина. Відзавтра скорочуємо в області комендантську годину".
Тепер комендантська година триватиме з 22:00 до 5:00.
Через воєнний стан та вторгнення російських окупаційних військ, майже в усіх регіонах України діє комендантська година. Комендантську годину ввели 21 область України та декілька міст окремими рішеннями. Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття. Громадський транспорт не працюватиме. Для пересування населеним пунктам громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу.