• Головна
  • ПриватБанк закриває Бонус+: що буде з грошима клієнтів
13:30, 7 квітня 2022 р.

ПриватБанк закриває Бонус+: що буде з грошима клієнтів

ПриватБанк закриває Бонус+: що буде з грошима клієнтів

У ПриватБанку розробляють нову бонусну програму і зупиняють дію Бонус+. З 1 травня вона припинить працювати. До цього часу накопичені кошти можна перевести або витратити.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на ПриватБанк.

"До кінця місяця ви можете переказати гроші з рахунку «Бонус+» на потреби ЗСУ в Приват24: Добро — Підтримка ЗСУ. Або використати накопичені бонуси у мережі магазинів-партнерів «Бонус+» на свій розсуд: https://bonus.privatbank.ua/ua.

ПриватБанк продовжує підтримувати нашу державу у цей непростий час. Тож ми закриваємо програму і перераховуватимемо невикористані залишки на бонусних рахунках для потреб нашої Армії та відновлення України. Загалом це 600 млн грн", - розповіли в установі.

Зазначимо, зняти гроші з цього рахунку не вийде. Їх можна тільки витратити. В Україні налічується понад 40 тисяч торгових точок, які є партнерами ПриватБанк. Це супермаркети, магазини побутової техніки, одягу, АЗС, медичні клініки, кафе, ресторани та готелі. Також серед партнерів є й інтернет-магазини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #ПриватБанк #Бонус плюс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...