• Головна
  • Кордони Дніпропетровщини захищені з усіх сторін: ситуація в регіоні станом на вечір
20:00, 27 березня 2022 р.

Кордони Дніпропетровщини захищені з усіх сторін: ситуація в регіоні станом на вечір

Кордони Дніпропетровщини захищені з усіх сторін: ситуація в регіоні станом на вечір

Добігає кінця тридцять друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на 20:00 годину. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що у Дніпрі співробітники СБУ затримали чоловіка, який хотів очолити окупаційну адміністрацію. Він збирав дані щодо працівників одного з об'єктів критичної інфраструктури обласного центру, а також про їхні політичні погляди й рівень лояльності до країни-агресора. Також чоловік поширював у соцмережі антиукраїнську пропаганду. Нині він знаходиться під вартою.

Щодо безпекової ситуації він повідомив, що ворог на територію Дніпропетровщини не увійшов. На підступах до кордонів області зараз тихо, регіон захищений з усіх сторін. Мирного вечора всім нам. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Дніпропетровщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...