![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Офіційно
19:41, 27 лютого 2022 р.
Четвертий день агресії проти України: область тримається
Офіційно
![Четвертий день агресії проти України: область тримається, фото-1 Четвертий день агресії проти України: область тримається, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ситуація на Дніпропетровщині контрольована, продуктів, води, медикаментів вистачає, правоохоронці несуть службу в посиленому режимі, об’єкти критичної інфраструктури — під охороною. Такі головні меседжі підсумкового брифінгу дня від очільника Дніпро ОДА Валентина Резніченка.
«Мешканці області об’єднались і допомагають правоохоронцям патрулювати вулиці, створюють волонтерські штаби й записуються до ТрО. Дякую бізнесу, який активно допомагай й реагує на потреби, які виникають. Нині я прошу всіх дотримуватись правил комендантської години та не виходити на вулиці з 20 до 6 години. Це принципово важливо! Це питання вашої безпеки», — наголосив Валентин Резніченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:04, 19 липня
16:56, 18 липня
00:50, 15 липня
14:04, 15 липня
6
00:46, 16 липня
5
live comments feed...