• Головна
  • Як вигідно обміняти одну криптовалюту на іншу
Новини компаній
17:00, 9 грудня 2021 р.

Як вигідно обміняти одну криптовалюту на іншу

Новини компаній

Що таке криптовалютна біржа P2P? Як купувати криптовалюти? Як працюють криптовалютні біржі P2P? Швидкий обмін криптовалюти. Біржа може проводити миттєві розрахунки за угодами, і кожен отримує те, що хоче.

Як купувати криптовалюти? P2P криптовалютна біржа

Зі зростанням ринку криптовалют все більше людей ставлять питання, як купити криптовалюти. В даний час існує безліч способів конвертації. Щоб продати або купити Bitcoin за найвигіднішою ціною, потрібно робити це в децентралізованому середовищі. Тут лідирують однорангові (P2P) криптовалютні біржі.

Що таке криптовалютна біржа P2P?

P2P-біржі – це децентралізовані майданчики, де всі операції здійснюються за допомогою програмного забезпечення. Це платформи, які пов'язують користувачів безпосередньо один з одним, без залучення третьої сторони до обробки транзакцій.

Як вигідно обміняти одну криптовалюту на іншу, фото-1

Централізовані криптовалютні біржі – це компанії, які обробляють транзакції від імені трейдерів. Як правило, обмін криптовалют на гроші супроводжується комісією, крім того, вони стягують різні збори за поповнення, зняття коштів і транзакції. Найкращим варіантом буде обмінник за посиланням https://changelly.com/ru/exchange/ltc/btc

Криптовалютні біржі P2P дозволяють трейдерам безпосередньо зв'язуватися один з одним і здійснювати угоди без посередника, що зазвичай дешевше, хоча може бути менш безпечним. Якщо буде знайдено відповідний партнер угоди, може відбутися обмін криптовалют, наприклад, на золото.

Існує програмне забезпечення, яке забезпечує певний рівень безпеки процесу, але завжди існує певний ризик. Як із використанні одноранговых бірж, і під час проведення операцій на централізованих біржах необхідно виявляти обережність.

Як працюють криптовалютні біржі P2P?

Концепція однорангових обмінів є досить простою. Користувач створює свій обліковий запис, оформляє замовлення, а потім програмне забезпечення зіставляє покупця з продавцем. Найкращий спосіб зрозуміти, як працюють P2P-біржі - це порівняти їх із централізованими торговими платформами.

Наприклад, якщо хтось хоче продати біткоїн на централізованій біржі, він вказує кількість монет, а також ціну, за якою хоче продати. Коли інший трейдер хоче купити біткоін, він перевіряє книгу ордерів біржі та шукає ордер на продаж, який здається йому задовільним.

Коли біржа виявляє ордер на купівлю та ордер на продаж з відповідними вимогами, вона обробляє угоди та все.

Як вигідно обміняти одну криптовалюту на іншу, фото-2

Біржа виступає тут як посередник, який може прискорити роботу користувачів. Це часто буває необхідно, оскільки переклад BTC зазвичай займає багато часу - від 10 хвилин до кількох годин. Купівля криптовалюти часто може зайняти кілька днів, що довго з огляду на те, наскільки швидко це можна зробити завдяки сучасним технологіям.

Швидкий обмін криптовалюти

Біржа може проводити миттєві розрахунки з угод. Кожен отримує те, що хоче, навіть якщо сама угода вимагає більше часу для правильної обробки на блокчейні.

Біржі P2P не працюють. Замість шукати і зіставляти замовлення, вони зіставляють людей, які створили. Іншими словами, біржі P2P не обробляють транзакції автоматично, коли знаходять відповідні ордери. Натомість вони пов'язують покупця і продавця і дозволяють укласти угоду без участі третьої сторони, яка робить це за них, безпосередньо — тобто peer to peer.

Користувачі, як і раніше, можуть використовувати третю сторону для вирішення можливих суперечок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...