У неділю, 15 березня, передмістя Дніпра знову опинилося під загрозою через вибухи та рух ворожих дронів, триває робота ППО.
У неділю жителі передмість Дніпра повідомляли про вибухи. Перед цим спостерігався активний рух дронів між обласним центром та містом Кам’янське.
Як повідомляє Інформатор з посиланням на власних кореспондентів, моніторингові канали та Повітряні сили України, безпілотники рухалися з південного напрямку.
Робота ППО та попередження про небезпеку
Представники Повітряних сил зазначають:
Через активність ворожих безпілотників сили протиповітряної оборони продовжують роботу у повному режимі для захисту житлових та стратегічних об’єктів.
Можлива пожежа та очікування деталей
За інформацією низки телеграм-каналів, у передмісті Дніпра могла виникнути пожежа внаслідок вибухів. Поки що офіційні подробиці не підтверджені, очікується уточнення від рятувальних служб.
Основні моменти ситуації:
- Вибухи сталися у передмістях Дніпра в неділю, 15 березня.
- Рух дронів зафіксовано між Кам’янським та Дніпром.
- Безпілотники рухалися з південного напрямку.
- Триває робота протиповітряної оборони.
- Є повідомлення про пожежу, деталі уточнюються.
Ситуація продовжує контролюватися місцевими службами та Повітряними силами, жителів закликають дотримуватися правил безпеки та уважно слідкувати за оголошеннями повітряної тривоги.