Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників злочинної організації, що налагодила наркобізнес з мільйонними доходами. Вони перебувають під вартою, але місцезнаходження правоохоронця, що їх "кришував" встановлюється, його оголошено у розшук.
Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.
Встановлено, що мешканець Дніпра створив злочинну організацію, що займалася виготовленням та збутом метамфетаміну. До «бізнесу» він залучив трьох знайомих, кожен із яких виконував функції за заздалегідь узгодженим планом. Прикривав незаконну діяльність місцевий правоохоронець.
Виготовляли психотроп у спеціальній нарколабораторії, інгредієнти завозили з-за кордону, замовлення приймали через месенджер та збували дрібними й оптовими партіями на всій території області. Щомісячно обіг із реалізації складав майже 5 млн грн.
Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання учасників злочинної організації вилучено психотропну речовину, наркотичний засіб – канабіс, спеціальне обладнання, мобільні телефони, банківські карти та грошові кошти.