Повір у себе – стань чарівником

Новорічні дива тривають! А з чого ж все почалося в нашій загадковій історії?…

У Лапландії, в чарівній країні мрій, містер і місіс Клаус готуються до Нового року. Клауси разом з ельфами старанно пакують подаруночки для дітей усього світу. Їм допомагає ельфійка Торен, найвідповідальніша з усіх ельфів.

Але! Несподівано в гості навідується хитрий містер Крю.Він вимагає видати йому всі подарунки. Господарі, звичайно ж, відмовляються, б подарунки ж для малечі, яка на них з нетерпінням чекає! Отже, підлий та підступний містер Крю вирішує зірвати їхні плани зі святкування Нового року. Він підмовляє бешкетунів ельфів переробити свято на свій лад. Ельфи, звісно ж, погоджуються, і тут все починає йти шкереберть…

То чи буде свято врятоване? Чи отримають дітлахи по всьому світу свої довгоочікувані подарунки? Та чи буде покараний Містер Крю?

Про це, наші любі діточки, а також їх матусі, татусі, бабусі та дідусі обов’язково дізнаються з цієї неймовірно цікавої новорічної історії!

А ще на вас чекає класна розважальна програма під крейзі-ялинкою з танцями, піснями, іграми, конкурсами та міні-дискотекою від «Джем Сі»!

Режисер-постановник: Михайло Коливанов

Тривалість: 1 год.