У грудні, в межах нового туру, Сергій Асафатов їде у Дніпро, аби заспівати з вами улюблені пісні й потішити яскравими прем’єрами, надихнути і зворушити, окрилити і нагадати про найцінніше — запалити кожне серце вогниками світла, кохання, надії і щастя! Його дивовижний оксамитовий голос проймає до мурашок! Глибокі і неповторні пісні відображають те, що думаємо й відчуваємо всі ми!

А концерти завжди проходять із таким драйвом і винятковою атмосферою, що жодних слів не вистачить, аби описати цей захват і ейфорію від пережитої бурі емоцій! Готуйтеся до справжньої магії! Всією залою заспіваємо суперхіт й тренд TikTokу «Заведу кота», наші улюблені «Море» і «Люди ідуть від людей», надихаючі «Літай» і «Гарного дня», романтичну «Золото» і зворушливу «Дякую за світанки» з подякою ЗСУ, а також «Крим», «Туман», «Нові вершини», «Музика», «Дзеркало» — будуть всі найулюбленіші хіти та багато нових сюрпризів!

За останній рік Сергій Асафатов написав рекордну кількість вражаючих пісень, які неодмінно торкнуться вашого серця! А оскільки у новий тур співак їде із бендом у повному складі, на концерті на нас чекає подвійний драйв. Якісна українська музика, приголомшливе світлове шоу, щирі емоції на сцені і в залі — цей концерт буде надзвичайним!

Приходьте насолодитися фантастичною красою й отримати найсильніші враження на великому концерті Сергія Асафатова у Дніпрі!