Агов, Дніпро! Останній раз гурт Skinhate був у вас аж 6 років тому!!!! А тепер - алярм!!! Skinhate is back in town! Ми повертаємося роздати годноти в клубі "Підпілля Махно" 12.03.21р. В програмі - нові і старі пісні. Сподіваємось, що ви в гарній фізичній формі. Ви ж знаєте, що Skinhate - королі slam party!