Презентація-бенефіс відбудеться в рамках святкових заходів до Всеукраїнського дня бібліотек в день святкування Дня міста — 09 вересня 2017 року з 10 до 15 години у парку ім. Лазаря Глоби.

В цей день на майданчику парку біля пам’ятника В. Чкалову свою роботу представлять бібліотеки різних систем і відомств. До уваги відвідувачів парку широкий спектр сучасних інформаційних технологій та інноваційних бібліотечних послуг. 

Городяни матимуть унікальну можливість познайомитись з виданнями безцінних фондів бібліотек, відвідавши тематичні виставки книжкових і періодичних видань; оволодіти новими знаннями, взявши участь у професійних майстер-класах; розважитись під час проведення пізнавальних ігор та вікторин; зустрітись та поспілкуватись з цікавими людьми або просто отримати корисні консультації від професіоналів у сфері книгознавства та бібліотекознавства. 

Приємні сюрпризи до свята підготувала Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека для відвідувачів парку. Запрошуємо на бібліомандрівку «Мрій! Читай! Подорожуй!». Яскраве книжкове асорті, майстер-класи, інсталяції, вікторини додадуть святкового настрою. Бібліотечні подорожі з героями книг, рідний край у туристичних маршрутах та багато іншого, що спонукають кожного спланувати власну подорож та відпочинок.