Індустріальна перлина України – Кривий Ріг запрошує на нічний фестиваль! 


Кривий Ріг - промисловий гігант України, її гордість та окраса! За його розвитком стоять люди сталевої сили волі та незламного духу! 

Промислова столиця, місто гірняків та металургів презентує подію, що не має аналогів в Україні! 

Уперше в Україні 8 вересня 2017 року відбудеться фестиваль «Ніч індустріальної культури» - під такою назвою відбудеться видовищне шоу під зоряним вересневим небом Криворіжжя. 
Особливість фестивалю – можливість зазирнути в індустріальне серце Криворіжжя, на власні очі побачити як воно б’ється і пульсує. 

У програмі фестивалю - виставки нової техніки і параду професій, краєзнавча вікторина і виставка поробок моделей та технічних виробів. Організатори заходу пропонують майстер-клас з буріння і зварювання, художнього розпису по криворізькому каменю, майстер-клас з гончарного мистецтва. 
Також у програмі фестивалю – нічні екскурсії до кар’єру Південного ГЗК та до Бурщицького відвалу з запусканням китайських ліхтариків. 

Усіх присутніх на фестивалі розважатимуть творчі колективи Криворіжжя, серед яких фаєр-шоу «Театр вогню «Arm Knot», колектив «Lazer Dreams», виступи інших артистів та музичних груп. 

Спеціальний гість фестивалю - зірковий гурт «Антитіла»!
КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» у партнерстві з Металевим гігантом «МЕТІНВЕСТ», запрошують всіх на фестиваль «Ніч індустріальної культури»! Усіх гостей і жителів міста чекає видовищна незабутня ніч! 

Свято розпочнеться біля парковки «МЕТРО», що в районі Вечірнього Бульвару.