Shuba Design Conference – платформа для розширення знань, обміну досвідом та взаємодії дизайн-спільноти України. Конференція пропонує актуальний погляд на сьогодення дизайну та його розвиток у майбутньому.

Beyond The Borders – не тільки гасло цьогорічної конференції, а і її першочергова місія, що полягає у розширенні меж розуміння дизайну серед учасників та сприянні подоланню кордонів їх свідомості.

ДЕ І КОЛИ

27 травня, субота

Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6
Виступи спікерів – із 11:00 до 19:00, передбачено перерви на каву та обід

Галерея-клуб Module, вул. Січових Стрільців, 5.
Заключна вечірка – із 21:00 до 6:00 неділі

ДЛЯ КОГО

Конференція розрахована як на фахівців графічного, веб та UX дизайну та дослідників, так і на широке коло осіб, яких цікавлять візуальні комунікації, взаємодія дизайну та мистецтва, суспільний та особистий вимір творчості.

Доповіді також допоможуть поглибити розуміння сучасного дизайну працівникам digital-студій, що не задіяні безпосередньо у його розробці, та сприятимуть полегшенню комунікації всередині колективу.

СКЛАД ДОПОВІДАЧІВ

Матеуш Халава, Польща
доповідь «Проектуючи Соціальне»

goo.gl/Snsmrt

Васьєн Катро, Албанія
доповідь «Baugasm як виклик»
goo.gl/jKkofP

Альона Соломадіна, Україна
доповідь «Відсутнє / Присутнє»
goo.gl/dB4UVy

Макс Побережський, Любов Малікова та Георгій Потопальский, Україна
доповідь «(Не)Дизайн»
goo.gl/umBglg

Томас Ліхтблау, Томас Раггер
доповідь Untitled-v5
goo.gl/2yNFbE

SPECIAL BONUS

Під час конференції. Pop-up виставка робіт фіналістів конкурсу постерів BORDER STUDIES, прийом робіт на який здійснюється із 6 квітня по 14 травня. Деталі участі: goo.gl/Lz4DxB

Під час заключної вечірки. Секретний мистецький проект, про який буде оголошено напередодні 

Онлайн-купівля квитків здійснюється за посиланням shuba.2event.com/. У вартість квитка входять снеки, кава та чай під час перерв, обід та відвідування вечірки.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК 

Незмінним організатором Shuba Design Conference є Yalantis, українська компанія з розробки веб та мобільних додатків. З питань партнерства чи участі в конференції просимо звертатися за адресою [email protected]