Дніпровська Центральна міська бібліотека та Патрульна Поліція Дніпра запрошує відвідати виставку дитячого малюнку «Я і поліція», яка експонується в Соціокультурному центрі Центральної бібліотеки з 1 серпня по 1 вересня 2016 року.

В червні 2016 року актив шкільних офіцерів Дніпра ініціював проведення конкурсу дитячих малюнків за темами: «Я хочу бути поліцейським» і «Безпека дорожнього руху». В конкурсі взяли участь діти віком від 4 до 16 років. 29 липня в Центральній міській бібліотеці відбулася презентація виставки творчих робот учасників конкурсу.

Протягом місяця (до 31 серпня 2016 року) кожен відвідувач виставки зможе віддати свій голос за малюнок, який йому найбільше до вподоби. Роботи обираються у трьох вікових категоріях: 4-7 років, 8-12 років та 13-16 років. Переможців конкурсу визначатимуть шляхом відкритого голосування. Авторів найкращих робіт чекатимуть нагороди від патрульної поліції.

Запрошуємо до Дніпровської Центральної міської бібліотеки відвідати виставку та проголосувати за найкращий малюнок.

Виставка триватиме з 1 серпня по 1 вересня 2016 року в Дніпровській Центральній міській бібліотеці за адресою: вулиця Воскресенська, 23, соціокультурний центр (4-й поверх) за графіком роботи бібліотеки.

Довідки за тел.: 056 7452052.