Запрошуємо Вас на відкриття найголовнішої волонтерської події 2016-го року «Волонтер style».

Захід реалізується за підтримки Дніпропетровської обласної ради,

КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» ДОР» та за ініціативи обласної дитячої громадської організації «Асоціація Дніпровських скаутів «СКІФ».

«Волонтер style» – це нестримний «опен ейр» в новому форматі розваг для старих друзів, молодіжних активістів та нових знайомств. «Волонтер style» дасть кращі можливості самореалізації для свідомої молоді ВЖЕ ЦІЄЇ СУБОТИ, але фестивалем ці можливості не обмежаться! Навпаки, «Волонтер style» – це лише початок та сильний старт! Під час «Волонтер style» молодь отримає необхідні знання та практичні навички від сильних тренерів, отримає професіональну підготовку від ДСНС України та організації «Товариство Червоного Хреста України», пройде справжню «Школу виживання» від Асоціації Дніпровських скаутів «СКІФ». А найактивніші учасники «Волонтер style» зможуть спробувати себе у ролі вожатих-скаутів вже ЦЬОГО ЛІТА! Там вони матимуть можливість здобути практичний педагогічний досвід при використанні принципів та методики скаутського руху для виховання дітей у літньому таборі!

Найголовніше для Держави – гідне суспільство, майбутнє України – свідома та активна молодь. Саме тому, головною метою заходу і є всебічне патріотичне виховання, розвиток молоді, розширення спектру знань та вмінь які необхідні для соціальної роботи, здорового життя та розбудови суспільства України.

Довідки за тел.: 095121 96 34, 732-08-95 Гришко Анастасія. 

Дякуємо за увагу, будемо раді співпраці з Вами!