Друзі, це буде щось суперкласне, такого ще не було в нашій історії! Відкрите тренування Dnipro OpenRunDay пройде на території заводу! Звичайно, це не якийсь арматурний чи бетонний. Надсучасний Интерпайп відчиняє свої двері для дніпрян-любителів бігу! 14 травня від зупинки Б.Хмельницького о 8:30 і 8:50 два безкоштовних рейса відвезе усіх охочиш на пробіжку-екскурсію територією заводу. Після тренування на бігунів чекає кава та екскурсія заводом. 
Тренування відбувається у рамках підготовки до Дніпропетровського півмарафону: INTERPIPE Dnipro Half Marathon.

Тренери: 

Марина Філатова: засновник бігового клубу Дніпро Старт. 
В'ячеслав Приходько (готуватиме до півмарафону\марафону): професійний спортсмен, майстер спорту з легкої атлетики (по стипль-чезу, 5 км, марафон). Чемпіон Світу серед ветеранів в категорії 35-40, неодноразовий призер міжнародних марафонів. Кількість марафонів - більше 20. Тренерський стаж - 20 років. Підготував 5 майстрів спорту з легкої атлетики (дистанції від 1500 м до марафону). 
Анатолій Твердохліб (готуватиме до 10км, середній рівень): майстер спорту з легкої атлетики, призер Чемпіонатів України, міжнародних змагань з легкої атлетики в Польші 2004р.

Вхід на території заводу за посвідченням особи (паспорт, водійські права)!

Гарного тренування! 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко 
моб.тел: +380 67 995 27 67 .

Анна Гордійчук
Моб.тeл: +380 97 484 45 16.